بیمه آمریکا واشنگتن ونزوئلا ونزوئلا کاراکاس

بیمه: آمریکا واشنگتن ونزوئلا ونزوئلا کاراکاس آمریکایی دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی واکنش محتاطانه خریداران ، عدم استقبال از دریافت سکه‌های پیش‌فروشی

اگرچه بانک مرکزی اعلام کرده که از امروز، فرآیند تحویل ۹۹۰ هزار سکه پیش‌فروش شده است جهت مقطع سه‌ماهه در شعب منتخب، شروع خواهد شد، ولی خریداران در تحویل سکه‌های

واکنش محتاطانه خریداران ، عدم استقبال از دریافت سکه‌های پیش‌فروشی

عدم استقبال از دریافت سکه های پیش فروشی/واکنش محتاطانه خریداران

عبارات مهم : اخبار

اگرچه بانک مرکزی اعلام کرده که از امروز، فرآیند تحویل ۹۹۰ هزار سکه پیش فروش شده است جهت مقطع سه ماهه در شعب منتخب، شروع خواهد شد، ولی خریداران در تحویل سکه های خود محتاطانه عمل کردند.

به گزارش مهر، از امروز(سه شنبه) فرآیند ارایه سکه های پیش فروش شده است در مقاطع سه ماهه که از سوی بانک مرکزی به علت نوسانات قیمت در ماههای ابتدایی امسال صورت گرفت، شروع شده است هست، ولی بررسی های میدانی مهر حکایت از آن دارد که مردم، استقبال زیادی از تحویل سکه های خریداری شده است خود نداشته اند.

البته در این میان انتشار اخبار ضد و نقیض همچون دریافت مالیات از سکه های خریداری شده است و کش و قوس های مرتبط با تصمیم گیری در مورد اخذ این مالیات از معاملات از سوی شرکت امور مالیاتی، بر تردید خریداران اضافه کرده هست؛ در حالیکه بررسی های میدانی از شعب حکایت از آن دارد که هیچ گونه مالیاتی جهت دریافت کنندگان سکه آینده نگری نشده و خریداران اصل و فیزیک سکه های خود را با ارایه برگه پیش خرید، به آسانی از بانک تحویل می گیرند.

واکنش محتاطانه خریداران ، عدم استقبال از دریافت سکه‌های پیش‌فروشی

از سوی دیگر، انتشار بعضی اخبار مبنی بر ارایه گواهی پیش فروش سکه از سوی شعب بانکی به خریداران به جای فیزیک آن، نیز از جمله عواملی بود که به نظر می رسد تردیدهایی را در رابطه با تحویل سکه های پیش فروش شده است ایجاد کرده و عدم استقبال مردم از تحویل سکه را در نخستین روز اجرای این طرح، رقم زده است.

در عین حال، هنوز آماری از تعداد سکه های تحویل داده شده است به مشتریان در روز اول تحویل سکه های پیش فروشی ثبت نامی در مقاطع سه ماهه، منتشر نشده است.

اگرچه بانک مرکزی اعلام کرده که از امروز، فرآیند تحویل ۹۹۰ هزار سکه پیش‌فروش شده است جهت مقطع سه‌ماهه در شعب منتخب، شروع خواهد شد، ولی خریداران در تحویل سکه‌های

بر اساس اعلام بانک مرکزی، قرار بر این است که ۹۹۰ هزار سکه پیش فروش شده است جهت مقاطع سه ماهه، از امروز بیست و ششم تیرماه، به مشتریان تحویل داده شوند. این در حالی است که انتشار بعضی از اخبار مبنی بر اخذ مالیات و عدم ارایه فیزیکی سکه، منجر به زیاد کردن قیمت در بازار آزاد شده است بود. به نحوی که ظرف دو ساعت، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح تازه ۱۵۰ هزار تومان زیاد کردن یافته بود.

واژه های کلیدی: اخبار | انتشار | مالیات | دریافت | استقبال | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog